De terugkeer van het weesmeisje

Anne Jacobs Serie: Het weesmeisje (4) | Taal: Nederlands

Paperback

€ 12,99

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
De terugkeer van het weesmeisje

Paperback

€ 12,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

In De terugkeer van het weesmeisje, het vierde deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, zijn het zware tijden voor Marie en Paul, hun gezin en de personeelsleden van de villa: de wereldwijde economische crisis hakt erin, de fabriek loopt steeds slechter en ook het atelier van Marie lijdt verlies. Als tot overmaat van ramp ook nog eens Pauls gezondheid achteruitgaat, besluit Marie haar atelier voorlopig te sluiten. Ze kan niet anders: het lot van de familie staat op het spel door de torenhoge schulden. Marie zal een aantal ingrijpende beslissingen moeten nemen, maar weet ook dat er altijd hulp zal volgen als de nood het hoogst is.

In De terugkeer van het weesmeisje zullen de bewoners van de villa alles op alles moeten zetten om hun geliefde thuis te redden van de ondergang. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

‘Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.’ – Nederlands Dagblad

ISBN
9789401616430
Verschenen
20-01-2022
Bindwijze
Paperback
Druk
1e
Taal
Nederlands
Auteur(s)
Formaat
21,5 cm x 14 cm x 3,3 cm
Gewicht
442 gram
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris